Jeśli męczy Cię już korzystanie z twardej wody i szukasz ratunku, ta seria zmiękczaczy wody może bardzo Ci się spodobać! Postaw na trwałość, sprawdzone komponenty i długą gwarancję. Poznaj zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab!

Dlaczego warto zainteresować się tą serią zmiękczaczy wody?

Zmiękczacze wody z serii Ecoperla Softcab to bardzo dobra propozycja dla osób, które chciałyby pozyskiwać miękką wodę, przy tym nie przepłacając i nie martwiąc się o stan urządzenia przez długie lata. Te zmiękczacze wody są wykonane z naprawdę solidnych komponentów. Znajdziemy tu kabinet i głowicę sterującą od znanej firmy Clack oraz wysokiej jakości, certyfikowaną, monosferyczną żywicę jonowymienną. Wbudowany mieszacz daje możliwość regulacji stopnia twardości na wyjściu, a funkcjonalny projekt obudowy zapewnia wygodne użytkowanie. Czego chcieć więcej?

Ecoperla Softcab – co mamy do wyboru?

Ecoperla Softcab to linia składająca się z trzech rozmiarów do wyboru. Wszystko po to, aby każdy mógł dobrać urządzenie najlepiej odpowiadające swoim potrzebom. Ecoperla Softcab 12 to najmniejszy ze zmiękczaczy wody. Dobry nie tylko do domów, ale i mieszkań. Ecoperla Softcab 25 jest najlepszą odpowiedzią na standardowe potrzeby rodzin. Z kolei Ecoperla Softcab 35 to naprawdę duża ilość żywicy jonowymiennej, zamknięta w kompaktowej obudowie. Wydajna i stylowa opcja na zmiękczanie wody!

Zmiękczacze wody z bardzo długą gwarancją

Dodatkowym plusem przy zakupie jednego ze zmiękczaczy wody serii Ecoperla Softcab jest bardzo długi okres gwarancyjny. To naprawdę korzystne warunki dla przyszłych użytkowników, ponieważ gwarancja wynosi aż 10 lat na całe urządzenie! To najlepsza gwarancja trwałości i bezpieczeństwa oraz pomoc na każdym etapie użytkowania od marki.