Miękka woda jest obecnie luksusem, na który pozwala sobie coraz więcej gospodarstw domowych. To niewiarygodne ile pieniędzy, stresu i energii potrafi zaoszczędzić. Aby z niej korzystać, najczęściej potrzebna jest w domu obecność zmiękczacza wody. Dziś o kompaktowej serii zmiękczaczy wody, która zajmuje mało miejsca i nie zawiedzie. Poznajcie zmiękczacze wody Ecoperla Vita!

Ecoperla Vita – prosta recepta na miękką wodę

Jeśli zależy Ci na tym, aby w całym domu popłynęła miękka woda, jednak nie chcesz wydawać zbyt wiele na zmiękczacz wody, ta seria jest dla Ciebie. Ecoperla Vita to dwa produkty do wyboru w rozsądnej cenie. Wyróżnia je oryginalny wygląd. Czerń jest obecnie bardzo modnym kolorem w designie. Do tego ich wymiary pozwalają na umieszczenie nawet w niewielkich przestrzeniach. Zaletą są również komponenty ukryte wewnątrz. W serii Ecoperla Vita mamy do czynienia z bezawaryjną głowicą sterującą od amerykańskiego producenta Clack oraz monosferyczną żywicą jonowymienną najwyższej jakości. Nad prawidłową pracą i tanią eksploatacją czuwa Ecoperla Perfect System.

O Ecoperla Vita 12 i Ecoperla Vita 25

Zmiękczacz wody Ecoperla Vita 12 jest świetną propozycją do małych gospodarstw domowych. Dobrze wpasuje się nie tylko na potrzeby 2-osobowej rodziny w domu jednorodzinnym, ale również na potrzeby mieszkań w bloku. Można go ukryć choćby w zabudowie w korytarzu. Przy jego użyciu już na dobre można zażegnać zacieki w kabinie prysznicowej i osad na dnie czajnika!

Z kolei Ecoperla Vita 25 to doskonały produkt na standardowe potrzeby i średnie zużycie wody w domu jednorodzinnym. Spokojnie da radę dostarczyć miękką wodę na potrzeby 4-osobowej rodziny. Stanowi doskonałą i pewną ochronę kotła grzewczego oraz całej domowej instalacji sanitarnej.

10 lat gwarancji

Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że na oba zmiękczacze wody obowiązuje aż 10 lat gwarancji! Taki okres gwarancyjny jest w stanie zaoferować mało który producent. Do tego jest to czas obowiązujący na całe urządzenie, a nie jego konkretne komponenty.

Przeczytaj więcej na temat działania zmiękczaczy wody: Na czym polega wymiana jonowa zmiękczaczach wody?