Gry FIFA 2009 dla zuchwałych

Rozrywka

Prawie każdy na świecie wie, że piłka nożna jest najpopularniejszym sportem na świecie. Z popularnością tą idą w parze również ogromne pieniądze, dlatego wiele firm bogaci się produkując różnego rodzaju gadżety. EA Sports poszła o krok dalej. Oferuje nam gry komputerowe, dzięki którym poczujemy się jakbyśmy sami biegali po boisku.

Gra Xbox 360 Fifa 09
Gry komputerowe mają tyleż samo zwolenników co przeciwników. Ci drudzy zarzucają im, że wypaczają ideę sportu i nie cementują więzi międzyludzkich. Najcelniejszą ripostą ze strony tej pierwszej grupy są jedynie dwa słowa. FIFA 2009. Gra ta należy przede wszystkim do niezwykle kultowej serii o której słyszał zapewne cały świat. Z roku na rok zaskakuje ona graczy wysokim realizmem i dopracowaną szatą graficzną, coraz bardziej urzeczywistniającą grę. Ponadto, gra FIFA 2009 jest doskonałą rozrywką na samotne deszczowe popołudnia, gdyż wciąga ona bez reszty, ale w sposób bardzo konstruktywny. Zadaniem w tej grze nie jest mord możliwie największej liczby nieumarłych bezmózgich zombie. W grze FIFA 2009 za pomocą sprytu i techniki musisz stworzyć od podstaw bardzo zagrany zespół zgarniający wszystkie trofea. Zresztą przekonaj się sam, że ta droga nie jest łatwa.

Podsumowując, gry komputerowe z serii FIFA 2009 należą do najbardziej rozpoznawanych tytułów na świecie i wątpię, aby miało się to zmienić w przyszłości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *