FIFA? tylko 2009!

Rozrywka

Jeżeli choć raz grałeś w którąś część serii FIFA, to musisz przyznać że te gry komputerowe mają w sobie to coś, wraca się do nich z ogromnym sentymentem. Również najnowsza odsłona nie została pozbawiona tego charakterystycznego klimatu, za co należą się firmie EA Sports gratulacje.

Gra Xbox 360 Fifa 09

Prawie każdy miłośnik sportu wie czym jest FIFA. Jeśli jednak zapytamy się o to samo miłośnika sportu i gracza w jednej osobie, to odpowiedź będzie zgoła odmienna. Wszystko przez gry komputerowe pod takim samym tytułem. Ale grając w FIFA 2009 natychmiast zrozumiemy dlaczego stały się one tak popularne. FIFA 2009 jest jednym z najpopularniejszych symulatorów piłki kopanej na świecie. Jest ona również najlepiej dopracowanym produktem z tego rynku. Cały sztab specjalistów pracował w pocie czoła kilka miesięcy, aby złożyć na naszych rękach bardzo dopracowaną grę o niesłychanej grywalności. Prawie każdy potwierdzi, że po kilku chwilach spędzonych z FIFA 2009 nagle będziemy chcieli odwołać wszelkie zaplanowane spotkania i zamknąć się w pokoju z dostępem do komputera. Oto magia tej gry.

Jeżeli lubisz piłkę nożną i chciałbyś poprowadzić swoją ukochaną drużynę do zdobycia mistrzostwa kraju bądź europy, to gry komputerowe FIFA 2009 dają ci taką szansę. Za tę cenę grzechem byłoby nie skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *