Chyba każdy z nas miał możliwość zagrania w jakąś gierkę na PC-ie. Zabawa jest przednia, niesamowite emocje oraz dobra oprawa audiowizualna pozwala zapomnieć o codziennych troskach i przenieść się na chwilę do wirtualnego świata. Zobaczmy jakie tytuły są aktualnie ciekawymi propozycjami na rynku.
Dla fanów strategii firma Ubisoft przygotowała grę Heroes Of Might And Magic 5: Dzikie Hordy. Jest dodatek do piątej odsłony popularnej serii. Dodatek jest w pełni samodzielny i do uruchomienia nie potrzebuje podstawowej wersji gry pc. Nowości jakie wprowadzono to: 5 map dla jednego gracza, 10 map do gry wieloosobowej, blisko 170 istot oraz wiele innych.
Osobom lubiącym trochę postrzelać polecam grę Stalker: Cień Czarnobyla. Akcja gry toczy się w Czarnobylu, dwadzieścia lat po słynnej katastrofie następuje kolejny wybuch, siejąc spustoszenie i powodując mutacje wśród ludzi i zwierząt. Wcielamy się w postać bohatera zwanego „Naznaczony”. Naszym celem jest odnalezienie i zabicie Strieloka. Kim jest Strielok i dlaczego chcemy go zabić – o tym dowiemy się już w trakcie gry.