Gry komputerowe na PC i konsole

Komputery Rozrywka

Gry komputerowe i na konsole to coraz popularniejsza rozrywka w naszych domach – potrafi przysporzyć wiele radości. Decyzja którą grę kupić jest coraz trudniejsza, warto sięgnąć więc po sprawdzone tytuły.

Podczas kupowania gier na PC należy zwrócić uwagę na to, czy nasz komputer osobisty lub laptop spełnia minimalne wymaganie gier – inaczej może się okazać, że gra nie będzie działać. Jeśli lubicie wyścigi samochodowe nie zawiedziecie się na tytule Need For Speed ProStreet – kontynuacji bestsellerowych wyścigów samochodowych. Gracze lubiący gry strategiczne mogą rozkoszować się wielogodzinną rozgrywkę w strategię wszech czasów Civilisation IV w wersji Complete. Mamy też coś dla grona lubiących świat fantazji połączonego ze średniowieczem. Gra PC Oblivion jest już w wersji z dwoma dodatkami w rewelacyjnej cenie. Dla tych, którzy chcą pograć na Xbox 360 polecamy grę HALO 3, którą już zakupiła połowa posiadaczy konsoli Xbox 360 Arcade następnej generacji!

2 thoughts on “Gry komputerowe na PC i konsole

  1. Xbox 360 zdecydowanie jest fajne ale proponuje wersje Elite ponieważ Arcade jest zbyt uboga, po dokupieniu odrębnie dysku twardego, karty wifi i dodatkowych padów zapłacimy dużo więcej niż za Xbox 360 Elite a będziemy mieli do tego moim zdaniem mniej elegancką wersje w białej obudowie. W związku z tym polecam zdecydowanie Xbox 360 Elite

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *