Miniwieża dla domu

Rozrywka

Jeśli w twoim domu jedynym odtwarzaczem muzyki jest telewizor, to najwyższy czas, aby to zmienić. Dzięki spadającej cenie elektroniki, miniwieże wydają się być w zasięgu naszych rąk. Dlatego warto to wykorzystać.

Rynek stacjonarnych odtwarzaczy muzycznych jest bardzo szeroki i obejmuje on wielu różnych producentów. Najbardziej popularnymi są na pewno Sony i LG. Jednakże żadna z tych firm nie robi tak dobrych miniwież jak Sharp. Dowodem na to jest ostatni model Sharp XL-DK227H, który sprzedaje się jak przysłowiowe ciepłe bułeczki. Wpływ na to może mieć wbudowana stacja dokująca do odtwarzaczy iPod, które ostatnimi czasy sprzedają się w obłędnych nakładach. Ale na pewno Sharp XL-DK227H posiada mnóstwo innych zalet. Jednymi z nich jest bardzo atrakcyjny wygląd. Obudowa jest bardzo nowoczesna i surowa, przez co idealnie wpasuje się w wystrój każdego pokoju. Co więcej, Sharp zadbał o to, aby zredukować do minimum ilość podświetleń i różnego rodzaju przycisków. Kolejnym atutem jest to, że miniwieże Sharp XL-DK227H odtwarzają nie tylko zwyczajne płyty CD, ale również płyty z zapisanymi utworami w formacie MP3 czy WMA. Dzięki temu rozwiązaniu na pewno znajdą one rzesze zwolenników.

Jeżeli potrzebujesz sprzętu w korzystnej cenie, to na pewno miniwieże Sharp cię nie zawiodą. Nie tylko są one tanie w porównaniu ze sprzętem wiodących firm, lecz także biją je na głowę jeśli chodzi o parametry.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *