Kino domowe LG

Rozrywka

Kiedy kupimy już nasz wymarzony duży telewizor plazmowy lub LCD, okazuje się, że telewizor to nie wszystko. Bo oprócz świetnej jakości obrazu przydałby się nam czysty, przestrzenny dźwięk. Niestety często jest tak, że producenci telewizorów skupiają się na obrazie, zapominając o głośnikach. Co więc zrobić, jeśli chcemy posiadać wyśmienity zestaw audio? Odpowiedź jest prosta – spójrzmy na zestawy kina domowego.

Prezentowany dziś zestaw to kino domowe znanej wszystkim firmy LG, model LG HT903TA. Jest ono wyposażone nie tylko w wysokiej jakości zestaw głośników 5. 1, ale także w odtwarzacz DVD. Moc głośników, co jest rzeczą najważniejszą, przedstawia się następująco: subwoofer, który odpowiedzialny jest za tony niskie (bas) posiada 225W mocy rzeczywistej, natomiast głośnik centralny posiada 155W RMS. Głośniki przednie posiadają 2x155W, tak samo jak głośniki tylne – efektowe posiadają 2x155W. Odtwarzacz DVD zestawu LG HT903TA posiada możliwość odtwarzania plików DiviX, XviD, MP3, WMA, czyli wszystkich najbardziej popularnych. Odtwarzacz wyposażono także w funkcję radia z RDS. Warto dodać, że LG HT903TA posiada wejście HDMI. Jest to cyfrowy interfejs dla sygnału audio – wideo, który zdolny jest na przesłanie pełnego strumienia danych bez kompresji.

Prezentowane zestawy kina domowego są świetnym rozwiązaniem dla osób, które chcą posiadać zestaw audio wysokiej jakości. Dostajemy 6 głośników (w tym subwoofer), które posiadają aż 1000W mocy rzeczywistej. Jest to naprawdę dużo, więc z pewnością zapewni nam wiele wrażeń podczas oglądania filmów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *