Nagrywarki DVD cieszą się szczególną popularnością wśród miłośników filmów. Spośród wielu firm produkujących te urządzenia, na dużą renomę zasłużyła sobie firma LG, a to dlatego, iż jej nagrywarki to solidne i wytrzymałe urządzenia.

LG posiada w swojej ofercie wiele dobrych modeli, ja jednak chciałbym zwrócić uwagę na LG RH256 posiadającą aż 160GB dysk, na którym będziemy mogli umieścić swoje ulubione filmy bądź zdjęcia. Te nagrywarki DVD obsługują większość formatów, w związku z czym nie będziemy mieli problemów z odtworzeniem jakiegokolwiek filmu. Przy nagrywaniu zaś zapisuje filmy tylko i wyłącznie w formacie DVD+R/RW, DVD-R/RW. Dzięki skanowaniu progresywnemu, z jakiego LG RH256 korzysta, zwiększa się znacząco jakość obrazu oraz zniwelowaniu ulega zmęczenie oczu spowodowane migotaniem obrazu. W zestawie zamontowano tuner umożliwiający odbiór aż 88 kanałów. Ponadto nagrywarka LG RH256 umożliwia konwersję do HDTV 1080i, dzięki czemu uzyskamy wysoką rozdzielczość 1920×1080 pikseli. System nagrywania opiera się na systemie PAL. Model posiada też funkcję odtwarzania napisów w formacie DivX oraz pełną opcję złączy analogowych i cyfrowych.

Prezentowane nagrywarki DVD firmy LG są doskonałymi urządzeniami dopracowanymi w każdym szczególe. Na pewno każdy ich posiadacz będzie zadowolony i nie będzie chciał zamienić tego urządzenia na żadne inne.