Monitory, to temat długi jak historia komputerów. Muszą byś zarówno dobre, jak i nowoczesne. Każdy komputer potrzebuje monitora, dlatego warto zaopatrzyć się w dobrej jakości sprzęt, który podoła naszej karcie graficznej i nie zawiedzie nas przez długie lata miłej zabawy przy nim. Dzisiaj przyjrzymy się monitorom firmy Samsung, LG oraz ASUS.

Wiele osób przy wyborze monitora kieruje się jego wielkością. Takim osobom polecam monitor LG Lcd 26″ W2600HP-BF. Co prawda jest on drogi i zapewne nie każdego będzie stać na kupienie tak wielkiego monitora. Z drugiej jednak strony LG jest jedną z lepszych firm produkujących monitory, więc cena LG Lcd 26″ W2600HP-BF nie może dziwić. Wart polecenia jest także monitor firmy Samsung – 20 calowy Samsung SM-2043-WM. Monitor ten posiada gniazdo D-Sub, Pivot oraz bardzo ciekawą możliwość zawieszenia go na ścianie, dzięki czemu Samsung SM-2043-WM z pewnością spodoba się maniakom oglądania filmów z PC. Godny uwagi jest także monitor ASUS 21″ Lcd VK221D. Jego podstawową zaletą jest przystępna cena, a przy tym także ma możliwość zawieszenia na ścianie. Dodatkowo warto wspomnieć, iż ASUS 21″ Lcd VK221D jest lepszy od opisywanego wcześniej monitora Samsung SM-2043-WM. Pobiera on jednak znacznie więcej energii oraz różni się od niego stylistyką. Jednak warto rozważyć zakup monitora firmy ASUS ze względu na jego atrakcyjną cenę.

Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie wśród opisanych powyżej monitorów. Jednak przed podjęciem decyzji o zakupie warto się zastanowić nad konkretnym modelem, rozważyć wszystkie za i przeciw. Ale możemy być pewni, że monitory te będą służyły nam przez wiele lat.