Nagrywarki DVD dla odważnych

Rozrywka

Prawie każdy z nas miał kiedy dylemat jak powielić płytę DVD, kiedy nie mamy dostępu do komputera wyposażonego w taki napęd. Z problemem tym pomogą nam sobie poradzić nagrywarki DVD firmy LG. Lidera na rynku producentów sprzętu RTV AGD.

Prawie każdy słyszał kiedyś opinie mówiące o tym, że produkty firmy LG są jednymi z najlepszych i najbardziej funkcjonalnych na świecie. Okazuje się, że słowa te mają potwierdzenie w czynach. Najlepszym przykładem są nagrywarki DVD LG RH388H. Urządzenia te wprost idealnie nadają się do powielania wszelkiego rodzaju płyt. Nagrywają one w trybach XP, SP, LP, EP a także MLP, co czyni z nich jedne z najbardziej wszechstronnych urządzeń na rynku. Warto również wspomnieć, że LG RH388H jest dość małe. Jego wymiary 430mm długości, 49mm wysokości i 275mm szerokości sprawią, że będziemy mogli zawsze idealnie wpasować ten sprzęt do prawie każdej szafki. Nowością, a zarazem jednym z największych atutów urządzenia LG RH388G jest posiadane Złącze HDMI. Przyda się ono w wielu sytuacjach, ponieważ produkt firmy LG to nie tylko nagrywarka, lecz także pełnowartościowy odtwarzacz płyt CD i DVD. W dodatku niezwykle tani.

Jeśli poszukujemy dobrego i wydajnego sprzętu za rozsądną cenę, to nagrywarki DVD w pełni nas usatysfakcjonują ponieważ oferują naprawdę dużo funkcji, a kosztują tyle, co dobry odtwarzacz bez możliwości kopiowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *