Panasonic a nagrywarka DVD

Peryferia Rozrywka

Niewielu jeszcze kojarzy taką firmę jak Panasonic. We wczesnych latach dziewięćdziesiątych była ona głównym rywalem firmy Sony na rynku odtwarzaczy kasetowych i płyt CD. Później drogi dwóch konkurentów się rozeszły, a firma Panasonic postanowiła poświęcić całą swoją uwagę na produkcję idealnej nagrywarki DVD. Z jakim skutkiem?

Nagrywarka Dvd PANASONIC DMR-EH57

Po wielu latach bardzo mozolnej pracy, model Panasonic DMR-EH57-S ujrzał światło dzienne. Początkowo przyjęto go dość chłodno, jednakże jak się później okazało zdobył on uznanie na całym świecie stając się jednym z najlepiej sprzedających się urządzeń tego typu. Wszystko dlatego, że tak jak wszystkie nagrywarki DVD tej firmy, był on znakomicie zaprojektowany. W dużej mierze w modelu Panasonic DMR-EH57-S podobała się wszystkim srebrna obudowa skrywająca w sobie bardzo zaawansowany mechanizm odtwarzający i kopiujący płyty. Ale przede wszystkim furorę zrobił bardzo duży wbudowany twardy dysk o pojemności 160GB. Jego zastosowanie pozwoliło użytkownikom na całym świecie nagranie od 36 do 284 godzin filmu w zależnie od jakości. Ponadto bardzo zaawansowana funkcja VIERA Link zastosowana w odtwarzaczu Panasonic DMR-EH57-S pozwoliła na łatwą obsługę nagrywarki za pomocą pilota od kompatybilnego telewizora VIERA.

Jeśli posiadasz w domu telewizor Panasonic VIERA i chcesz dokupić do niego nagrywarki DVD połączone z odtwarzaczem, to produkt Panasonic DMR-EH57-S jest tym czego potrzebujesz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *