Konsola Sony? Tylko PSP

Nie wyobrażasz sobie życia bez swojej konsoli? Pozwala ci ona przetrwać długie chwile spędzone w pracy, szkole lub w ulicznym korku? W takim razie mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Konsole do gier doczekały się następnej generacji. Sprawdź.

Konsola Playstation Portable

Firma Sony zwykła już zaskakiwać nas nietuzinkowymi rozwiązaniami i innowacyjnością. Nie inaczej jest w przypadku przenośnej konsoli Sony PSP-3000. Dawniej ceniona była ona za niesamowity wyświetlacz, doskonałe wrażenia z gier, długi czas pracy akumulatorów i ergonomiczny kształt. W najnowszej generacji do wszystkich tych zalet doszły jeszcze inne. Ekran konsoli Sony PSP-3000 jest teraz w stanie odtworzyć dużo szerszą gamę kolorów, przy oferowanej dużo wyższej rozdzielczości. Dodatkowo zastosowano w nim technologię antyodblaskową, która umożliwi wyśmienitą zabawę w świetle słońca lub przy mocnym oświetleniu w pomieszczeniach. Najważniejszą jednak zaletą jest to, że konsole do gier Sony PSP-300 wyposażono w miniaturową bezprzewodową kartę sieciową oraz wbudowany mikrofon. Również dzięki specjalnie zaprojektowanej, zewnętrznej kamerze internetowej będziemy mogli prowadzić wideokonferencje z przyjaciółmi z dowolnego miejsca na ziemi.

Przede wszystkim konsole do gier Sony to urządzenie przeznaczone do gier. Z drugiej strony coraz mocniej przypomina ono telefon komórkowy. Już teraz spełniają one część jego funkcji. Kto wie co przyniesie przyszłość?

You May Also Like

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *