Chyba każdy z nas miał kiedyś przyjemność zagrać w grę Colin McRae Rally lub jedną z gier serii Need for Speed. Jeśli tak, to na pewno na długo zapadło nam w pamięci uczucie bezradności związane z prowadzenia samochodu za pomocą klawiatury i permanentnym rozbijaniem się o barierki. Aby zapobiec temu w przyszłości, należy wyposażyć się w kierownice do gier firmy Apollo.

Firma Apollo od lat specjalizuje się w produkcji akcesoriów do gier. Jej produkty cieszą się ogromną popularnością ze względu na wysoką jakość wykonania oraz przystępną cenę. Ich najnowszy produkt, kierownica do gier Apollo RW-2007 łączy w sobie wszystkie powyższe cechy. Podłącza się ją do komputera za pomocą szybkiego złącza USB. Dzięki temu działa ona dużo szybciej niż w przypadku urządzeń bezprzewodowych, które cechują się lekkimi opóźnieniami, co może rzutować na naszą grę, w której liczyć się mogą ułamki sekund. Kolejną zaletą jest to, że kierownice do gier Apollo RW-2007 posiadają aż 10 przycisków, do których możemy przypisać dowolne funkcje. Ogromnym plusem tego urządzenia jest też wbudowane urządzenie wibracyjne podnoszące komfort gry. Dzięki temu, najeżdżając na wirtualny kamień lub wchodząc w bardzo ostry zakręt, poczujemy opór i wibracje i damy się całkowicie wciągnąć w rozgrywkę. Kierownica Apollo RW-2007 posiada także podstawę z pedałami dla osób, które cenią sobie w grach przede wszystkim realizm.

To o czym musimy wiedzieć, to że kierownice do gier wyśmienicie potrafią oddać realizm gry komputerowej. Dlatego powinny się one znaleźć w domu każdego szanującego się miłośnika gier wyścigowych.