GamePady to urządzenia przeznaczone dla graczy, którzy nie przepadają za używaniem klawiatury podczas rozkoszowania się najnowszą grą. Firma Media-tech z myślą o nas właśnie wprowadziła na rynek GamePady Media-Tech MT1502 PATHFINDER. Sama firma zresztą jest znana z doskonałej jakości swoich produktów.

Rewelacyjny GamePad firmy Media-tech przeznaczony jest dla platformy PC. Prezentowany model posiada dwanaście przycisków, z których dwa przyciski znajdują się w manipulatorach. Ważne jest także umieszczenie czterech przycisków pod prawym kciukiem, dzięki czemu Media-Tech MT1502 PATHFINDER idealnie trzyma się w dłoniach. Ponadto GamePad zawiera gumowe pokrycie, które zapewnia dobry chwyt i sprawia, że nasze dłonie nie będą się ślizgać. GamePasy firmu Media-Tech są też niezwykle lekkie, a przez to jeszcze wygodniej się ich używa. Warto także wspomnieć, iż Media-Tech MT1502 PATHFINDER jest wyposażony w wibracje, które wywołają w nas dreszczyk emocji. Nasza zabawka posiada też rewolucyjne oprogramowanie do mapowania przycisków w grach game configurator, jak i interfejs USB, dzięki któremu nie będziemy mieli najmniejszych problemów z podłączeniem go do naszej platformy PC. Na koniec można wspomnieć, iż Media-Tech MT1502 PATHFINDER to produkt bardzo wytrzymały na wstrząsy, co na pewno będzie plusem przy szczególnie emocjonującym rozgrywkach.

Prezentowane GamePady to doskonałe urządzenia, których nie trzeba reklamować. Sam wygląd przyciąga wzrok, a funkcjonalne gumowe pokrycia na pewno zachwycą niejednego użytkownika.