Monitory Samsung i LG

Monitory

Każdy z nas chce posiadać dobry komputer, na którym można oglądać filmy w formatach HD, grać w najnowsze gry i sprawnie korzystać z podstawowych jego funkcji. Czym jednak byłby superszybki komputer bez odpowiedniego monitora plazmowego czy LCD. Monitory dostępne dziś na rynku charakteryzują się szeroką rozpiętością zarówno cenową, jak i jakościową. Na rynku jest wiele firm, takich jak Samsung, LG, czy BenQ, które nawet za nieduże pieniądze dostarczają nam produkty wysokiej klasy, wykorzystujące najnowsze technologie. Dużą popularnością cieszą się monitory 20″, które mimo dużej przekątnej nie zajmują wcale dużo miejsca, a to dzięki wykorzystaniu między innymi technologii ciekłokrystalicznej.

Samsung SM T200 to 20-calowy monitor LCD w kolorze czarno-brązowym. Jest bardzo elegancki i świetnie współgra z nowoczesnymi wnętrzami. Zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Samsung SM T200 posiada kontrast 20000:1, co jest naprawdę rewelacyjnym wynikiem. Monitor dostosowuje jasność każdej klatki oraz optymalizuje kontrast pomiędzy klatkami, co sprawia, iż możliwe jest osiągnięcie niesamowicie dynamicznego obrazu bez jakichkolwiek zniekształceń. Samsung SM T200 jest przyjazny użytkownikowi, bowiem posiada łatwy dostęp do OSD przy użyciu myszki. Monitor ten posiada także technologię RTA opatentowaną przez firmę Samsung, która pozwala zmniejszyć czas reakcji, a jednocześnie redukuje brak ostrości obrazu. Również firma LG produkuje monitory najwyższej jakości. Model LG M208WA-BZ to panoramiczny monitor LCD z wbudowanym tunerem TV, dzięki czemu odbiera także kanały telewizyjne. Dzięki kontrastowi 3000:1 i jasności na poziomie 300 cd/m2 uzyskujemy obraz bardzo wysokiej jakości, dzięki któremu oglądanie filmów czy granie w najnowsze produkcje przyniesie nam jeszcze więcej przyjemności. Złącza D-SUB, DVI-D (HDCP), SCART, Component, Composit pozwolą na podłączenie dowolnego urządzenia zewnętrznego, co czyni monitor jeszcze bardziej praktycznym. LG M208WA-BZ został także wyposażony w telegazetę oraz pilota, aby zwiększyć wygodę jego użytkowania.

Warto pomyśleć nad zakupem nowego monitora LCD, dzięki niemu przyjemność z korzystania komputera będzie jeszcze większa. Prezentowane wyżej monitory oferują niezwykłą jakość obrazu, barw i kontrast, a wszystko to sprawia, że zadowolą nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

1 thought on “Monitory Samsung i LG

  1. W dzisiejszych czasach każdy człowiek chciałby posiadać sprzęt “z górnej półki”. Monitor Samsunga to klasa sama w sobie, niektóre telewizory nie posiadają takiej rozdzielczości, takiego kontrastu jak model monitora SAMSUNG SM T200. Naprawdę towar godny polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *