GIGABYTE ATI Radeon HD 4850

Karty graficzne

Karta graficzna to bardzo ważny element komputera. Dla wielu osób – na przykład dla graczy – nawet najważniejszy. To od niej w największej mierze zależy przecież, jak będzie dana gra działać. Dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego modelu. Obecnie na rynku jest mnóstwo różnego rodzaju konstrukcji. Spośród nich na pewno na uwagę zasługują karty graficzne GIGABYTE ATI Radeon HD 4850 GV-R485OC-1GH.

GIGABYTE ATI Radeon HD 4850 GV-R485OC-1GH to najnowsze dzieło firmy GIGABYTE, która już od wielu lat produkuje karty graficzne i cieszy się dużym zaufaniem odbiorców. Dzięki wielu nowoczesnym rozwiązaniom, takim jak pełna obsługa DirectX 10. 1, wsparcie dla gniazda PCIE 2. 0, taktowanie procesora na poziomie 700 MHz, 800 procesów strumieniowych czy proces technologiczny 55nm, model ten osiąga znakomite wyniki zarówno w benchmarkach, jak i w grach czy programach graficznych. GIGABYTE ATI Radeon HD 4850 GV-R485OC-1GH wyposażono w 1GB szybkiej pamięci GDDR3 o efektywnym taktowaniu 1920 MHz i przepustowości 256 bitów, co owocuje możliwością uruchomienia każdej, nawet najbardziej ‘pamięciożernej’ gry. GIGABYTE, jak na jednego z czołowych producentów kart graficznych przystało, dołączył do karty bardzo wydajne i ciche, miedziane chłodzenie z podwójnymi rurkami heatpipe firmy Zalman, która jest bardzo znanym i cenionym producentem układów chłodzących. Uwagę należy również zwrócić na fakt, że karta GIGABYTE ATI Radeon HD 4850 GV-R485OC-1GH jest fabrycznie podkręcona, co z pewnością przełoży się na większą wydajność.

Okazało się, że GIGABYTE znów nie zawiódł swoich klientów i wypuścił na rynek bardzo dobre karty graficzne. Opisywany model łączy w sobie niezwykle wysoką wydajność i niską cenę. Dodatkowo otrzymujemy bardzo wydajne chłodzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *